Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
מהפכת השליחויות בדרך אליך - GetPackage 077-670-5444

אודות GetPackage

GetPackage הינה פלטפורמה המאפשרת הזמנת שליחויות מהירות מהיום להיום.
לאחר ההזמנה, השליח יגיע לאסוף את החבילה תוך מספר דקות.
פלטפורמת GetPackage מעניקה פתרון הן לצד השליח והן לצד השולח.

בטוח

תשלום מאובטח באמצעות כרטיס אשראי, פרטי האשראי מאובטחים ואינם גלויים לשליחים או למשתמשים אחרים

שירות עסקי

שירות משלוחים ללקוחות עסקיים, אפשרות לתשלום חודשי מרוכז, דוחות חודשיים, הרשאות לעובדים לביצוע משלוחים עבור העסק ועוד

מחיר

מחיר המשלוח ידוע מראש, הזינו את כתובת האיסוף והמסירה ותקבלו את המחיר

שקוף

עקבו אחרי השליח בדרכו ליעד, בכל שלב ניתן לצור קשר עם השליח, ניתן לראות את הדירוג של השליח, ולדרגו בסיום המשלוח

חשבונית דיגיטלית

בסיום המשלוח תקבלו חשבונית בדוא'ל בעבור השירות

אמין

רק השליחים הטובים ביותר עובדים איתנו, בכל משלוח ניתן לדרג את השליח, הדירוג חשוב לנו לשמירת איכות השירות והאמינות

 מידע נוסף אודות GetPackage

 
השירות של GetPackage מביא את מהפכת הכלכלה השיתופית גם לעולם השליחויות ומאפשר לכם מצד אחד להרוויח כסף בזמנכם הפנוי או אפילו בדרך לעבודה ומצד שני ליהנות משירות משלוחים מהיר, אמין ובתמחור תחרותי. בואו והצטרפו למהפכת השליחויות – GetPackage, יוצרים מציאות!

פלטפורמת שליחויות חדשנית ושוברת שוק!

GetPackage נוסדה במטרה לשפר את השירות שהתרגלתם לקבל דרך חברת שליחויות כזו או אחרת, להתאים את התחום למציאות הטכנולוגית של ימינו ולהציע שירות שליחים מנצח ושובר שוק, מכל בחינה – איכות, אמינות, מהירות, תמחור ויעילות טכנולוגית. הפלטפורמה הטכנולוגית של GetPackage מספקת פיתרון אופטימאלי וחכם גם לצד השולח וגם לצד השליח, מבטלת את המתווכים ורותמת את כוח הטכנולוגיה, האינטרנט והכלכלה השיתופית לטובת כל הצדדים. חברת GetPackage הוקמה ע"י צוות מנצח של יזמי אינטרנט וטכנולוגיה אשר מאחוריהם ניסיון עשיר, הצלחות וגיבוי של גורמים מובילים בתעשייה. ב- GetPackage משנים את האופן בו תופסים חברת משלוחים, בישראל ובעולם!


GetPackage עבור שירות שליחויות

המערכת של GetPackage מתאימה הן ללקוחות עסקיים הצריכים שירות משלוחים תדיר ושוטף והן עבור לקוחות פרטיים המבקשים מעת לעת לשלוח חבילה באופן מהיר, אישי ואמין. במקום לעבור דרך הצינורות המסורבלים והארוכים של חברת שליחויות מסורתית, אתם עובדים דרך אפליקציה ידידותית למשתמש או ממשק אינטרנטי קליל, בוחרים את סוג החבילה שאתם רוצים לשלוח, מקבלים את כל הפרטים מיידית ובזמן מהיר במיוחד השליח כבר אצלכם לאיסוף. שולחי חבילות דרך GetPackage משלמים בכרטיס אשראי בלבד, יודעים מראש מה המחיר, יודעים מי השליח ומה דירוג השירות שלו ויכולים לנטר את מצב החבילה בכל רגע נתון. אפשר אפילו להזמין משלוח עם איסוף תוך רבע שעה או לקבוע מועד עתידי מדויק!


GetPackage עבור שליחים

עם GetPackage כל אחד יכול להיות שליח ולספק את השירות של חברת משלוחים, באופן עצמאי ותוך שולי רווח גדולים יותר. כל מה שצריך זה כלי רכב – אופניים או כלי רכב ממונע – רישום פרטים במערכת שלנו, אימות ואתם מוכנים לצאת לדרך, לאסוף משלוחים ולהתחיל להרוויח. מודל התמחור של GetPackage שקוף וברור, העמלות שאנו גובים נמוכות משמעותית לעומת המקובל בשוק הישראלי ואנחנו מספקים לשליחים שלנו את כל התשתית הטכנולוגית למתן שירות יעיל, איכותי ומשתלם. שליחים העובדים עם GetPackage יכולים לעבוד בתור שליחים באופן מלא ועצמאי וניתן גם לבצע שליחויות בתור מקור הכנסה נוסף בשעות הפנאי או אפילו בדרך ללימודים ולעבודה.


היתרונות של GetPackage

• מחיר נמוך וסופר תחרותי לעומת חברת שילוח מסורתית. • התהליך כולו שקוף ופרוס לפני מזמין המשלוח לאורך כל הדרך – סטטוס חבילה, מיקום, אישורי מסירה וכו'. • אתם יודעים מי השליח שלכם – מערכת דירוג שליחים, תמונה לזיהוי ושקיפות ברמה שלא הכרתם. • קבלת חשבונית דיגיטלית, נוחה ויעילה, עם סיום המשלוח. • בטיחות מעל הכל – תשלום רק בכרטיס אשראי משפר את בטיחות השירות, לשני הצדדים. • חברת שילוח עם אחריות – GetPackage מציעה אחריות על משלוחים, בעלויות אטרקטיביות והוגנות לפי שווי המשלוח. • אמינות ללא פשרות – בזכות מערכת הדירוג וכוח הפלטפורמה הטכנולוגית של GetPackage, רק שליחים מעולים ואמינים עובדים בשירות, ולקוחותינו הם חלק פעיל בעזרת מערכת הדירוג.

עסק שמחפש שירות שליחים מהיר ונגיש יותר? לקוח פרטי שרוצה לשלוח משהו בפשטות ובזול? מחפש מקור הכנסה נוסף שיהיה יציב ויעיל? GetPackage מציעה פיתרון חדשני ומהפכני – הצטרפו אלינו היום!