על הכתפיים של משרד יחסי הציבור יושבת האחריות הכבדה לבניית התדמית של המותג. בעולם שבו הטכנולוגיה תופסת תאוצה, ואנו מוקפים כל הזמן בדיווחים, עדכונים ומהדורות חדשות, תדמית של מותג יכולה לקום וליפול בתוך שעות בודדות. זהו אחת מהאתגרים הכי משמעותיים עבור אנשי היח"צ, שצריכים להיות מוכנים תמיד להתמודדות עם המשבר או עם ההזדמנות הבאים.

 

משלוח מהיום להיום- כלי חשוב בידי היחצ"ן

היכולת להעביר מסמכים או חבילה באופן כמעט מיידי, יכולה להיות קריטית ולתת לאנשי היח"צ יתרון משמעותי בניהול של הסיטואציה. כמובן שהדבר הראשון שעולה לנו לראש הוא ניהול של משבר, אשר דורש תגובה מהירה ונכונה, המופנית ישירות לאנשים הנכונים. אבל האמת היא ששירות של שליחויות מהיום להיום הוא כלי יעיל המאפשר לכם לנצל הזדמנויות חיוביות, ליצור באזז ועניין.

למשל הפצה של ערכות מידע לכלי התקשורת ומשפיעני הרשת, כדי לדווח על אירוע חשוב ומעניין, השקה של מוצר או כל דבר שקורה ממש ברגע זה- הופכת יעילה יותר באמצעות שירות שליחויות בארץ, שאפשר להזמין בלחיצת כפתור מעכשיו לעכשיו.

הגמישות והזמינות של שירות השליחויות מאפשר לכם לחשוב מחוץ לקופסה, וליצור דרכים חדשות ומרתקות להפצת המותג. למשל יצירה של פעילות המכוונת למשפיעני רשת, או הגעה ללקוחות פוטנציאליים על ידי חבילות קידום מקוריות. בעידן שבו כל דבר מדווח מיידית ברשתות החברתיות, שימוש בשליחות מהיום להיום תאפשר להגיע לכל אחד מאנשי היעד בו זמנית. חלקכם בוודאי נתקלתם בעבר במצבים לא נעימים, שבהם משלוח של חבילה דחופה הגיע ליעדו באיחור של כמה ימים, מה שהפך את כל העניין ללא רלוונטי מבחינה חדשותית.

 

הזמנת משלוח בקלות ובמהירות

משלוח של ערכות מידע ואפילו ערכות לקידום מכירות הוא כלי חשוב בידי משרדי יחסי הציבור, אבל הוא גם דורש עבודה והשקעה בכל פרט. זו מערכת שצריכה להיות מתוזמנת ומתוקתקת, עם שליטה מלאה של היחצ"ן על מיקום החבילה בכל רגע נתון, וכמובן מעקב אחר האנשים שקיבלו את החבילה ואלו שעדיין לא. לכן כדי לעשות את זה בצורה היעילה ביותר, אתם צריכים מערכת שתאפשר להזמין משלוח בכל מקום ובכל שעה, כדי לתת מענה לאירועים שגרתיים ומתוכננים מראש, אבל גם למקרים שבהם צריך להגיב במהירות. באמצעות Get package תוכלו להזמין שירות של שליחויות בתל אביב ובכל הארץ, בלי הגבלות על מינימום של משלוחים. בכל רגע שתרצו- תוכלו להזמין משלוח.

לאחר הזנת פרטי המשלוח לאפליקציה, תקבלו את כל המידע הדרוש לכם כמו המחיר ומועד הגעת השליח. האפליקציה יודעת לשדך בין המשלוח שלכם לבין השליח הקרוב ביותר, וכמובן לדווח בזמן אמת על מיקום החבילה עד למסירתה. התיעוד של המשלוחים יאפשר לכם לעקוב ביעילות גם אחרי כמויות גדולות של חבילות שנשלחו, ומערכת הסליקה המאובטחת נותנת את השקט הנפשי שפרטיכם לא יגיעו לגורמים לא רצויים.