"תשאיר מחוץ לדלת": עלייה במספר המשלוחים ובביקוש לשליחים בכל הארץ

הכלכלה אמנם סובלת, אך יש מי שמרוויח מהתפרצות נגיף הקורונה: בשעה שיותר ויותר אנשים סגורים בבתיהם, חברות המשלוחים וחברות הקמעונאות המקוונת מחפשות שליחים בעקבות ריבוי ההזמנות.

ברשתות המזון הגדולות נרשמו בימים האחרונים גידולים של כ-30% במכירות, וזאת על רקע הדיווחים על מחסור או הגבלת מוצרים באזורים שונים באירופה.

כמות המשלוחים עלתה בשבוע האחרון בעשרות אחוזים, ועם עדכון ההנחיות לבידוד לחוזרים ממדינות נוספות העלייה גדלה מיום ליום. כשיש אווירה של פאניקה ויש אנשים עם ילדים שלא יודעים אם לצאת או לא לצאת מהבית – המשלוחים מעלים חיוך ועוזרים לאנשים הנמצאים בבידוד.

רק משלוחים ממסעדות? לא בדיוק
נכון, האנשים הנמצאים בבית מחשש לצאת או בידוד – מזמינים משלוחים רבים מחברות המזון וולט או תן ביס אך לא רק – יש עלייה בהזמנות משלוחים של מוצרי חשמל לבית כמו סוני פלייסטיישן וטלוויזיות, בנוסף יש עלייה בהזמנת ספרים, פיג'מות, רהיטים וטקסטיל לבית ועוד מוצרים שנועדו להפוך את הבית למקום נעים יותר לתקופת הבידוד או ההישארות בבית.

האם השליח נמצא בסיכון?
בריאות השליחים חשובה יותר מהכל ולכן יש להיזהר ולהקפיד על ההנחיות הבאות:
1. לפני ההגעה לכתובת על השליח להתקשר לאיש הקשר ולתאם קבלת/מסירת המשלוח מחוץ לדלת או ללא מגע.
2. כדאי להשתדל לא לגעת בידית הדלת
3. יש לשמור על היגיינה, לרחוץ ידיים לעיתים תכופות או להצטייד בג'ל לחיטוי הידיים

בעוד שענפים מסויימים קורסים יש מי שמנצל את המצב להרוויח ולהוציא את המיטב עם הקפדה על זהירות במפגש עם הסביבה – השליח.

GetPackage היא מרקטפלייס המפגיש בין שליחים, שולחים ומקבלים בכל הארץ.
נכון להיום רשומים כיותר מ-10,000 שליחים לשירות. כל אחד יכול להצטרף כשליח דרך האפליקציה, להתחיל לבצע משלוחים באזור שלו באופן פשוט ולהרוויח כסף בזמן שנוח לו. כל מי שלא מוכן להחליף את המקצוע שלו בזמן המשבר ומעוניין להתנסות בעבודה כשליח יכול להצטרף לשירות ולבצע משלוחים.

ההרשמה נעשית דרך האפליקציה ולאחר בדיקת פרטי השליח הוא מאושר ויכול לבחור מבין כל הצעות המשלוחים הנמצאים באזור שלו את המשלוח שברצונו לבצע.

יש שני סוגי משלוחים באפליקציה – משלוחים מיידיים – משלוחים קצרים שמועד איסופם הוא מיידי ומסלולים – המורכבים ממספר משלוחים באותו אזור.

GetPackage היא האפליקציה היחידה בישראל שבה השליח בוחר מבין הצעות המשלוחים ומחליט לפי השיקולים שלו איזה משלוח ברצונו לבצע.

Danny

“בעבודתי ב-GetPackage אני מרוויח בשבוע כ-1,000 שקלים, בנוסף למשכורת הקבועה מעבודתי כמנהל פיצרייה. קודם כל, אני לא מתחייב לאף אחד, כשיש לי זמן פנוי אני מתחבר לאפליקציה, מחליט שאני עובד ובוחר את השליחות שאני רוצה לעשות. אם יש משהו שלא מתאים לי, אני מראש לא לוקח. זה ממש כיף ונוח”.

דני, פתח תקווה