על פניו, משלוח חבילות קטנות הוא פעולה פשוטה ומהירה, אך אפילו חבילה קטנה יכולה לבזבז לכם את הזמן בגדול. צריך לנסוע במיוחד לדואר, לעמוד בפקקים, לחפש חניה, לחכות בתור וכן הלאה וכן הלאה. חבילה קטנה לא צריכה לגרום לטרחה כל כך גדולה, ולכן אנחנו מאפשרים לכם להזמין משלוח חבילות קטנות בלחיצת כפתור, כאשר השליח יגיע עד אליכם לאסוף את החבילה בתוך דקות.

איך אנחנו עושים את זה?

ב-Getpackage יש לנו מערך שלם של שליחים הפרושים בכל רחבי הארץ. חלקם שליחים העובדים בכך במשרה מלאה וחלקם עושים זאת בתור השלמת הכנסה או עבודה סטודנטיאלית. כל אחד מהשליחים עובר תהליך קליטה מסודר כדי לוודא שהוא שליח אמין ורציני, שיכול לתת את השירות בצורה הטובה ביותר. כאשר אתם מזמינים משלוח חבילות קטנות, אנחנו משדכים ביניכם לבין השליח הקרוב והזמין ביותר, כדי לבצע את האיסוף והמסירה במהירות האפשרית. כבר לא צריך להמתין ימים שלמים עד שהחבילה תגיע, הכול קורה באופן מיידי כאשר אתם צריכים להשקיע מינימום של זמן או מאמץ.

מתחברים, מזמינים ושולחים

כדי להפוך את כל התהליך לפשוט וזמין עוד יותר, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוריד את האפליקציה שלנו או להיכנס לאתר כדי להזמין משלוח חבילות קטנות. מחיר המשלוח יחושב לאחר שתמלאו את כל הפרטים כך שתדעו מראש מהי העלות, והתשלום מבוצע דרך מערכת סליקה מאובטחת כך שפרטי כרטיס האשראי שלכם יישארו חסויים ומוגנים. לאחר שתסיימו לבצע את ההזמנה, השליח שלנו יגיע עד אליכם וימלא את כל הפרטים הנוספים שצריך וימשיך הלאה ליעד. באפליקציה תוכלו לראות מה מצב החבילה בזמן אמת, ולקבל עדכון לאחר שהיא נמסרה לנמען בשלום. באפליקציה גם תוכלו לדרג את חווית השירות שקיבלתם מהשליח, וכך תעזרו לנו לשמור על מאגר מקצועי של שליחים מצוינים.

השירות זמין גם ללקוחות פרטיים המעוניינים לבצע משלוח חד פעמי, וגם עבור לקוחות עסקיים הזקוקים לכמות רבה של משלוחים. כדי להקל עליכם אפילו יותר, אנו מציעים לעסקים אפשרות של גביית תשלומים מרוכזת, ומזמינים אתכם לפנות אלינו כדי לדון באפשרויות השונות.

אילוץ, הפתעה או סתם חבילה שגרתית

ב-Getpackage אנחנו מתאימים את השירות שלנו לצרכים שלכם. בין אם אתם זקוקים למשלוחים קבועים עבור העסק, כדי לספק בזמן את המוצרים ללקוחות. אנחנו כאן גם כדי לעזור לכם להפתיע אדם קרוב עם מתנה לכבוד אירוע מיוחד. ואנחנו כאן אפילו כאשר החיים מפתיעים אתכם ואתם זקוקים למשלוח דחוף כדי לפתור את הבעיה, למשל אם שכחתם את המפתחות או את הטלפון במשרד או בעיר אחרת. כך או כך, משלוח חבילות קטנות, מעטפות ואפילו חבילות גדולות, זוהי המומחיות שלנו. הקמנו מערך שלם כדי לספק לכם את השירות היעיל, האיכותי והמהיר ביותר.