חבילות גדולות

נכתב ע”י צוות GetPackage / שתפו אותנו ברשתות   

תוכן עניינים

משלוח חבילות גדולות הוא עניין מורכב, בעיקר כשמדובר במוצרים שבירים ורגישים. העניין הופך מורכב אפילו יותר אם אתם זקוקים למשלוח שיגיע במהירות, ולכן האפשרויות לשילוח מוגבלות והמחירים מאמירים. ב-Getpackage אנחנו נותנים שירות מהיר, אמין ונוח גם עבור משלוח חבילות גדולות. בין אם מדובר בעסק הזקוק למספר רב של שליחויות ובין אם לקוח פרטי שמעוניין במשלוח חד פעמי או רק מדי פעם- השירות שלנו זמין עבורכם בפריסה ארצית, עם דגש מקסימלי על השירות והאמינות.

לארוז חבילה ולהישאר בחיים

לא רק שקשה להזמין שליחות עבור חבילות גדולות, לפעמים קשה אפילו יותר לארוז אותן כך שיגיעו בשלום. בשלב הראשון כדאי לוודא שהאריזה אכן מתאימה לתכולה שאתם רוצים לשלוח, גם מבחינת הגודל והמידות, וגם מבחינת העמידות של האריזה. זה חשוב בעיקר כאשר התכולה שבירה, וכאשר היא שוקלת הרבה. אפילו אם מדובר בערימה של קלסרים שצריכים להגיע לארכיון, אם הארגז חלש מדי הוא יתפרק בדרך.

מוצרים שבירים צריך לעטוף בקפדנות בחומר רך כמו ניילון בועות, קלקר, עיתון וכדומה. אחרי שסיימתם לסדר את המוצרים בתוך החבילה, מלאו את המקום שנשאר בחומר האריזה הרך, כדי למנוע מהמוצרים לזוז בפנים בחופשיות כך שלא ייהרסו. אם אתם שולחים מוצר חשמלי שהגיע ארוז מהחנות, עדיף להשאיר אותו באריזה המקורית בגלל שהיא כבר מיועדת לשינוע.

בעזרת הטיפים האלו ובעזרת השירות של Getpackage, משלוח חבילות גדולות הופך להיות עניין קצת יותר קטן.

להזמין משלוח בלחיצת כפתור

כדי להעניק לכם שירות בלחיצת כפתור, תוכלו להזמין את המשלוח באמצעות האפליקציה או דרך האתר. לא משנה אם מדובר במשלוח של מעטפה אחת או משלוח חבילות גדולות, את הזמנת המשלוח תוכלו לבצע מכל מקום ובכל זמן, בקלות ובמהירות. דרך האפליקציה תוכלו להתעדכן באופן שוטף על סטטוס הטיפול בחבילה, וכמובן לקבל עדכון כאשר החבילה הגיעה ליעדה.

המודל העסקי שלנו מבוסס על מאגר של שליחים, חלקם עובדים במשרה מלאה, וחלקם חיילים משוחררים או סטודנטים, ובעצם כל אדם עם זמן פנוי שיכול לבצע את המשלוחים. כמובן שאנו בודקים באופן אישי כל אחד ואחד מאנשי הצוות שלנו, כדי לוודא שהם רציניים ואמינים.

מאגר השליחים מאפשר לנו להציע שירות גמיש, ולדאוג לכך ששליח יגיע לאסוף את החבילה באופן כמעט מיידי, וימסור אותה במהירות. כבר לא צריך לתאם חלון זמנים מול חברת השליחויות, וכבר לא צריך לשבור את הראש בחישובים האם החבילה תגיע ליעדה בזמן או לא.

את מחיר המשלוח תדעו מראש תוך כדי הזמנת המשלוח, והתשלום מבוצע בצורה חסויה ומאובטחת. דרך האפליקציה תוכלו לראות מיהו השליח שנמצא בדרכו אליכם ואילו ביקורות נכתבו עליו. בסיום תוכלו גם אתם לדרג את השליח, וכך לעזור לנו לשמור על מאגר של שליחים אמינים ומקצועיים.

שאלות ותשובות בנושא – חבילות גדולות

  1. ודאו שהאריזה מתאימה לתוכן החבילה מבחינת הגודל, המידות והעמידות, במיוחד עבור מוצרים שבירים.
  2. עטפו מוצרים שבירים בזהירות בחומרי אריזה רכים כמו ניילון בועות, קלקר או עיתונים, כדי למנוע נזק במהלך המשלוח.
  3. מלאו את כל החללים בתוך האריזה בחומרי אריזה רכים, כדי למנוע תזוזה של המוצרים בתוכה.
  4. אם מדובר במוצר חשמלי, השאירו אותו באריזתו המקורית מהחנות, מכיוון שהיא מיועדת לשינוע.

המודל העסקי של Getpackage מאפשר שירות מהיר ונוח לשליחת חבילות גדולות בכמה דרכים:

  1. הם מנהלים מאגר גדול של שליחים, חלקם במשרה מלאה וחלקם במשרה חלקית, המפוזרים ברחבי הארץ.
  2. הם בודקים אישית את כל השליחים כדי להבטיח שהם אמינים ומקצועיים.
  3. השליח המתאים ביותר והזמין ביותר מיועד לאסוף את החבילה כמעט מיידית ולמסור אותה ביעד במהירות.
  4. מחיר המשלוח מחושב מראש בזמן ההזמנה, והתשלום מבוצע באופן מאובטח.
  5. ניתן לעקוב אחר סטטוס החבילה בזמן אמת באמצעות האפליקציה.

מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא: