מעטפות

נכתב ע”י צוות GetPackage / שתפו אותנו ברשתות   

תוכן עניינים

העולם הדיגיטלי מאפשר לנו לקבל יותר ויותר מידע ומסמכים באמצעים אלקטרוניים, וחוסך מאיתנו את הצורך של שליחת מעטפות. ובכל זאת, יש דברים שהעולם הדיגיטלי עדיין לא יכול להחליף, ואין ברירה אלא להדפיס מסמכים, להכניס למעטפה, להדביק בול ולחכות. ולחכות, ואז לחכות עוד כמה ימים עד שהמעטפה תגיע ליעדה. או שאפשר לפנות לחברת שליחויות, להמתין שעות ארוכות לשליח וכנראה גם לשלם מחיר גבוה עבור השירות. ב-Getpackage אנחנו מאפשרים לכם לשלוח מעטפות וחבילות בלחיצת כפתור. שליחת מעטפות מעולם לא הייתה קלה, נוחה ומהירה יותר.

מי פנוי באלנבי?

המודל העסקי שלנו מספק מענה גם לקהל הלקוחות וגם לקהל השליחים, אפשר להגיד שאנחנו בעצם משדכים ביניכם לבין השליח הזמין והקרוב ביותר אליכם. השליחים שלנו יכולים לעבוד במשרה מלאה או במשרה חלקית, כאשר אנו משלמים לפי כמות המשלוחים שביצעו. למעשה כל אחד מהשליחים יכול לעבוד בהיקף המשרה שמתאימה לו. בצורה כזו יש לנו מאגר גדול של שליחים באזורים שונים בארץ, ותמיד יש מישהו שזמין כדי לאסוף את החבילה שלכם. בין אם זו שליחת מעטפות או חבילות גדולות, לאחר הזמנת המשלוח שליח יגיע אליכם במהירות, וימסור את המעטפה ליעדה כבר באותו היום. מלבד שירות אמין ומהיר, המודל העסקי הזה מאפשר לנו גם להוזיל את עלויות המשלוח, ולהפוך אותן לנגישות לכל אחד.

מזמינים שילוח בקלות ובמהירות

כדי להקל על התהליך אפילו יותר, תוכלו להזמין שליחת מעטפות דרך האפליקציה או דרך האתר שלנו. לאחר שתמלאו את הפרטים האלגוריתם יחשב את מחיר המשלוח, וכאשר תאשרו את ההזמנה אנו נעביר אותה לשליח הקרוב ביותר. כמובן שהתשלום מבוצע באמצעות מערכת סליקה מאובטחת, והוא מועבר ישירות אלינו ואנו דואגים לשלם לשליחים את משכורתם. הכול כדי להגן על הפרטיות שלכם ולהוריד מכם עומס ודאגות.

בזמן שאתם מכינים את המעטפות השליח יגיע אליכם, יעדכן את כל הנתונים הדרושים וידאג להעביר את החבילות ליעדן במהירות. לאורך כל הדרך תוכלו לקבל עדכונים בזמן אמת על מיקום המעטפות עד קבלתן על ידי הנמען. בסיום תוכלו לדרג את השליח ולהזין ביקורת, ובכך לסייע לנו לשמור על מאגר של שליחים איכותיים, ולהמשיך לתת לכם את השירות הטוב ביותר, תוך שקיפות מלאה.

שירות ללקוחות פרטיים ועסקים

בזכות המודל של Getpackage, אנחנו יכולים לתת שירות גם ללקוחות פרטיים הזקוקים לכמות קטנה של משלוחים ואפילו משלוח אחד חד פעמי, וגם לספק שירות לעסקים גדולים הזקוקים להזמנות רבות של שליחת מעטפות וחבילות. בזכות הרישום באתר תוכלו לעקוב בקלות אחר ההזמנות שביצעתם, התאריכים והתשלומים. נוסף על כך, אנחנו מזמינים עסקים גדולים לפנות אלינו כך שנוכל להתאים עבורכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר, כולל אפשרות של תשלום מרוכז אחת לחודש או לפרק זמן שיתאים לכם.

הצטרפו לשירות

צור עימנו קשר

  • כתובת:הכשרת היישוב 23, ראשון לציון

שאלות ותשובות בנושא – שליחת מעטפות

שירות Getpackage מציע מספר יתרונות עבור שליחת מעטפות:

  • מאפשר לשלוח מעטפות בקלות ובמהירות, ללא הצורך להמתין ימים עד שהמעטפה תגיע ליעדה
  • מספק שירות אמין ומהיר, כאשר השליח מגיע במהירות לאסוף את המעטפה ולמסרה ביעד באותו היום
  • מוזיל את עלויות המשלוח באמצעות המודל העסקי של שילוב בין לקוחות ושליחים
  • מאפשר לעקוב אחר מיקום המעטפה בזמן אמת באמצעות האפליקציה
  • מאפשר דירוג של חווית השירות עם השליח לצורך שיפור השירות

המודל העסקי של Getpackage מאפשר להוזיל את עלויות המשלוח בכמה דרכים:

  • יש להם מאגר גדול של שליחים באזורים שונים, אשר יכולים לעבוד במשרה מלאה או חלקית לפי הביקוש
  • השליחים מקבלים תשלום לפי מספר המשלוחים שביצעו, ולא משכורת קבועה
  • ההתאמה בין הלקוחות והשליחים הזמינים מקרבת את השליח אל הלקוח, חוסכת זמן וכסף בהשוואה לחברות שליחויות אחרות
  • התשלום מתבצע באמצעות מערכת סליקה מאובטחת, מה שמוריד עלויות נוספות על הלקוח

מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא: