שליחויות בחיפה

נכתב ע”י צוות GetPackage / שתפו אותנו ברשתות   

תוכן עניינים

מחפשים שירות מהיר, אמין ושקוף של שליחויות בחיפה? רוצים לשלוח משהו במהירות ושיגיע ליעדו בהקדם האפשרי? השירות החדשני ופורץ הדרך של Get Package מציע רמה חדשה וקובעת סטנדרטים בתחום השילוח וכעת זמינה גם עם שירות שליחויות בחיפה, כולל משלוחים מידיים. אפליקציית Get Package מביאה את מהפכת הכלכלה השיתופית לעולם המשלוחים ורותמת את כוחה של הטכנולוגיה כדי לאפשר לכם שירות שליחויות בחיפה בתנאים שלכם, במהירות שיא, אמינות ללא פשרות ותמחור הוגן ושקוף – והכל דרך ממשק משתמש נוח ואינטואיטיבי ישירות מהסמארטפון שלכם.

שירות שליחויות בחיפה מהיום להיום וכל סוגי השליחויות הנוספים שאנו מציעים באזור חיפה וביתר אזורי ישראל זמינים ללקוחות פרטיים מזדמנים וכמו כן מספק פתרון יעיל וכדאי כלכלית ללקוחות עסקיים המחפשים אפשרות שילוח יעילה. אנו יודעים שכל משלוח שאתם מעבירים דורש בטיחות, אמינות ויעילות ולכן מבטיחים לכם שירות מקצועי ומדויק, לא פשרות ולא תחרות.

פתרון שילוח אופטימאלי לאנשים ועסקים בחיפה

החדשנות והיעילות המובנית באפליקציית Get Package הופכים את השירות דרכה לבחירה האופטימאלית עבור שליחויות בחיפה והסביבה. העיר חיפה מתהדרת באזור תעשיית הייטק גדול, מפותח ומרכזי בישראל והשירות של Get Package מספק פלטפורמה מעולה של שליחויות מהירות וכזו המתאימה לקדמה הטכנולוגית המאפיינת את אזור מת”מ ואת חיפה כולה. כמו כן, מאפייני השטח של חיפה, לצד היבטי התחבורה בעיר וסביבתה, הופכים את שירות השילוח של Get Package ליעיל ולמהיר ביותר – כי האפליקציה בוחרת את השליח המתאים ביותר לביצוע המהיר ביותר של המשימה. כך שבין אם אתם רוצים לבצע משלוח מאזור החוף לאזור הכרמל ואפילו בשעות העומס והפקקים, השליחים של Get Package יוכלו לבצע את המסירה במהירות מפתיעה ושוברת שוק.

כמו כן, בהתאם לכך שחברת Get Package שואפת לבצע מהפכה אמיתית בכל תחום השילוח בישראל ובעולם, השירות של האפליקציה זמין ופעיל כבר היום באזור העיר חיפה והוא לא מוצע רק באזור המרכז כמו אפשרויות שילוח אחרות.

הסוף לסרבול המשלוחים!

הפלטפורמה החדשנית של Get Package ללא ספק יוצרת מהפכה בתחום השילוח, מהפכה שהשוק חיכה לה במשך שנים רבות. הממשק האינטואיטיבי והשירות החדשני טכנולוגית שמים סוף לסרבול המשלוחים שהיה קיים עבורכם בעבר, בין אם אתם לקוח פרטי השולח פריטים קטנים מעת לעת דרך חברות השילוח המסורתיות או הדואר ובין אם אתם לקוח עסקי המבצע משלוחים רבים ללקוחות ושותפים עסקיים. עם האפליקציה אתם מזמינים שירות שליחויות בחיפה בלחיצת כפתור, מהסמארטפון שלכם וכאשר כל הפרטים פרוסים לפניכם – בלי פקסים, שליחת מיילים, ללא טלפונים למרכזי שירות לקוחות או הזמנות, בלי לעמוד בתור ואפילו עם אפשרות איסוף תוך דקות בודדות במקרים רלוונטיים.

כל שעליכם לעשות הוא לבחור את סוג החבילה שאתם רוצים לשלוח מתוך 4 סוגים עיקריים זמינים לבחירה, להזין כתובות איסוף ומסירה ולבחור את מועד האיסוף הרצוי עבורכם. המערכת של Get Package מאתרת את השליח הקרוב ביותר והרלוונטי ביותר לסוג המשלוח שאתם צריכים, אתם מאשרים והמשלוח שלכם יוצא לדרכו המהירה ליעדו, בבטחה ובאמינות. שליחויות בחיפה ברמה שלא הכרתם מבחינת נוחות, יעילות, שירות ותמחור.

יתרונות הכלכלה השיתופית והטכנולוגיה המתקדמת – לטובת שירות שליחויות בחיפה עבורכם!

אפליקציית Get Package נוסדה כדי להביא את מהפכת הכלכלה השיתופית ואת שיפור השירות לתחום השילוח, בישראל ובעולם, בדומה לפלטפורמות שוברות שוק אחרות שקמו להן בשנים האחרונות בתחומים כמו מלונאות, מוניות, הזמנת אנשי מקצוע לבית וכן הלאה. ומעכשיו המהפכה הזו זמינה גם עבור שירות שליחויות בחיפה והסביבה! במקום ארגון מסורבל וגדול, הגורר התנהלות שילוח מסורבלת ומיושנת, Get Package רותמת את כוח הכלכלה השיתופית ואת הטכנולוגיה המתקדמת הזמינה כיום בסמארטפונים של כולנו ובמרכזי עיבוד עוצמתיים כדי לייצר שירות מנצח מכל בחינה.

באמצעות שימוש בשירות שליחויות בחיפה של Get Package אתם מבטלים את כל המתווכים והאלמנטים המיותרים ומקבלים רק את שירות השילוח היעיל והמשתלם ביותר שאתם באמת צריכים. הפלטפורמה מתאימה בעזרת אלגוריתם משוכלל את השליח הקרוב והמתאים ביותר לסוג המשלוח שלכם ולמיקומכם, כך שאתם גם מקבלים שירות מהיר ביותר וגם משלמים את המינימום האפשרי.

משמעותה של טכנולוגיית הכלכלה השיתופית היא הוצאת המתווכים מהמשוואה ומתן אפשרות לאנשים בעלי אמצעים ונתונים מתאימים לספק לכם שירות שליחויות בחיפה מהיום להיום. כל אדם בעל כלי רכב מתאים יכול להצטרף למאגר השליחים של Get Package ולבצע שליחויות בחיפה באופן שוטף וקבוע או כהשלמת הכנסה בזמנו הפנוי ואפילו בדרך מהבית לעבודה. כל השליחים של Get Package עוברים בדיקות מתאימות ובאפליקציה מנגנון דירוג מובנה ומהותי, כך גם רואים את דירוג האיכות של השליח שלכם וגם מקבלים מאיתנו הבטחה מעשית שרק שליחים מעולים ומקצועיים נמצאים במאגר שלנו.

היתרונות של GetPackage בשירותי שליחויות בחיפה

 • ביצוע הזמנת המשלוח קל, מהיר ויעיל מאוד, מהסמארטפון או מהמחשב.
 • תמחור אטרקטיבי במיוחד הודות לטכנולוגיה החכמה של Get Package ולאופן פעולת הפלטפורמה. התמחור של Get Package שקוף וברור ונקבע לפי מרחק יעד המסירה וסוג החבילה.
 • אתם יכולים לעקוב בזמן אמת אחר מיקום והסטטוס החבילה שלכם – לא רק סטטוס כללי אלא ממש מיקום גיאוגרפי.
 • המערכת מספקת אישורי מסירה ברורים וכמו כן ממשק שמירה של אימותי המסירה שלכם בתוך חשבונכם באפליקציה.
 • אפשרות להזמנת שליחויות בחיפה מהיום להיום ואפילו עם איסוף מיידי וכמו כן אפשרות להגדרת מועד מסוים לאיסוף המשלוח שלכם.
 • התשלום עבור המשלוח מתבצע ישירות באפליקציה וללא מעבר כסף ביניכם לבין השליח. תשלום מאובטח ואמין רק באמצעות כרטיס אשראי.
 • רמה חדשה של שקיפות – שליחויות בחיפה עם אפשרות ליצור קשר עם השליח, לראות פרטים אודותיו וכמובן לדרג אותו בסוף התהליך.
 • שירות שליחויות בחיפה לעסקים – מהירות ואמינות ללא פשרות ואפשרות לביצוע תשלום חודשי מרוכז וצפייה בסטטיסטיקות רבות.

סוגי החבילות של Get Package בשליחויות בחיפה

את כל סוגי החבילות והמשלוחים של Get Package ניתן להזמין במסגרת שירות שליחויות בחיפה מהיום להיום, קרי איסוף מיידי ומסירה ליעד כבר באותו היום ואפילו בתוך מקסימום שעות בודדות. באפליקציה 4 סוגים עיקריים של חבילות למשלוח, כאשר התמחור הוא לפי מספר קילומטרים מיעד האיסוף ליעד המסירה וגודל החבילה – אתם כמובן מקבלים את המחיר המלא והסופי עם ביצוע ההזמנה – כך שאין הפתעות ואתם יודעים מראש כמה השירות עולה לכם.

 • מעטפות עם מסמכים
 • חבילה קטנה – למשל מחשב נייד, קלסר עסקי, קופסת נעליים
 • חבילה בינונית – למשל תיק גב, מארז בקבוקי שתייה
 • חבילה גדולה – למשל טלוויזיה, כיסא, גיטרה, מדפסת משרדית – חבילות הדורשות רכב 4 גלגלי לפחות.

התמחור קבוע עבור 2 הקילומטרים הראשונים של שליחויות בחיפה, לפי סוג החבילה כמובן. מעבר לכך ישנו תמחור שקוף וידוע מראש שעבור כל ק”מ נוסף ליעד המסירה. מן הסתם המערכת החכמה שלנו בוחרת גם את השליח הקרוב והמתאים ביותר אליכם וגם את הנתיב היעיל ביותר לביצוע המשלוח – אמינות ושקיפות ללא פשרות, כמו שאמרנו…

אז מה אתם צריכים לשלוח בחיפה והסביבה? ממעטפת מסמכים ועד ציוד כבד, שליחויות בחיפה מהיום להיום עם Get Package מציעים לכם את השירות הטוב, המהיר, האמין והמשתלם ביותר! הורידו עכשיו את האפליקציה ואתם בדרך למשלוח מנצח.

מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא: